"Maximark je top online marketingová reklamná a webová agentúra. Vďaka p. Scirankovi mi stačil len jeden mesiac, aby som mal prace na rok. Jeho rady, ale aj usmernenie, ako komumikovať s klientmi sú na nezaplatenie. Odporúčam všetkým, ktorí nevedia, ako rozbehnúť svoje podnikanie a byť v ňom úspešní."


Marek Walko - StolarMarek.sk

Marek Walko - StolarMarek.sk

"Spolupráca s agentúrou Maxi Mark splnila naše očakávania. Vyzdvihnúť by sme chceli hlavne profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť v každom smere. Pán Sciranka nám všetko ochotne a jednoducho vysvetlil, navrhol vylepšenia a poradil ďalší postup. Celková spokojnosť, určite odporúčame."


Miroslava Malachovská, Marketing - Telegrafia, a.s.

Miroslava Malachovská, Marketing - Telegrafia, a.s.

"Pána Sciranku sme kontaktovali po náhodnom zahliadnutí webu Maxi Mark. Prejavili sme záujem o individuálny kurz Google AdWords. Už po prvých minútach stretnutia sme zhodnotili, že sme urobili správnu vec. Naučili sme sa ako spravovať AdWords priamo v našom účte, porozumieť a orientovať.


Autoškola DUŠIČKA

Autoškola DUŠIČKA

"Ak chcete byť úspešný, spolupracujte s úspešnými firmami. Ja si myslím, že spolupráca s Maxi Mark môže dať Vášmu podnikaniu nový rozmer. Záleží len na Vás, či ste na to pripravený."Vratko Rokyta - NEONKA fitness centrum
Adrian Sciranka

Adrian Sciranka

konzultant a CEO - Maxi Mark

Marketingu a reklame sa venujem už od roku 1999. Sledujem trendy dômyselne navrhnutých kampaní z celého sveta a hľadám spojítka medzi kreativitou a tým, čo skutočne funguje. Kombinujem marketingové skúsenosti s profesionálnymi grafickými znalosťami a online nástrojmi (GoogleAds, Google Analytics, Facebook Ads a mnohé iné).

Špecializujem sa na reklamnú grafiku a na marketing v celom jeho spektre. Udržiavam si platné certifikácie programov Google Ads, Analytics, YouTube Ads atď. a taktiež som členom edukačného programu PHLEARN PRO (Photoshop professional) a User Experience Foundation.

Od roku 2018 pôsobím aj ako marketingový riaditeľ v najprogresívnejšej košickej spoločnosti ANTIK Telecom, čomu sa nesmierne teším.

Veľmi rád spoznávam najrôznejšie podnikateľské príbehy, a ak mi to časové možnosti umožňujú, pomáham im s marketingovým nastavením na všetkých frontoch od pokročilých online kampaní, až po ucelené marketingové mixy tvorené funkčnou kombináciou offline a online reklamy.

Napíšte mi_

 Správa úspešne odoslaná