"P. Sciranku sme oslovili s prípravou webovej stránky a našli sme partnera, ktorý sa výborne “naladil” na náš, trochu netradičný biznis s osivami. Záujem a empatia už v prvom telefonáte, pár príjemných stretnutí s formuláciou zadania a odovzdaním informácií, profi fotenie v našej prevádzke a po pár dňoch bola na svete skúšobná verzia webu, finálna po jej doladení do mesiaca. Samozrejmosťou bolo zaškolenie ako stránku spravovať. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi kreatívne riešenia od profesionálov, čo dodržiavajú sľuby a dodajú načas to, čo očakávate. A ako bonus sa s nimi príjemne spolupracuje."


Ivana Kendrova - IPK AGRO, s.r.o.

Ivana Kendrova - IPK AGRO, s.r.o.

"Je skvelé spolupracovať so skúseným partnerom akým je pán Sciranka, skromným, ale pritom kreatívnym. Odporúčam všetkým firmám, ktoré hľadajú efektívnu komunikáciu. Tato agentúra bude vždy pozerať nato, aby len neminula váš budget, ale aby ste za svoje peniaze dostali aj výsledok - reálny predaj."A. Blaasova, Deputy Director General, Kosice International School

"Maximark je top online marketingová reklamná a webová agentúra. Vďaka p. Scirankovi mi stačil len jeden mesiac, aby som mal prace na rok. Jeho rady, ale aj usmernenie, ako komumikovať s klientmi sú na nezaplatenie. Odporúčam všetkým, ktorí nevedia, ako rozbehnúť svoje podnikanie a byť v ňom úspešní."


Marek Walko - StolarMarek.sk

Marek Walko - StolarMarek.sk

"Spolupráca s agentúrou Maxi Mark splnila naše očakávania. Vyzdvihnúť by sme chceli hlavne profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť v každom smere. Pán Sciranka nám všetko ochotne a jednoducho vysvetlil, navrhol vylepšenia a poradil ďalší postup. Celková spokojnosť, určite odporúčame."


Miroslava Malachovská, Marketing - Telegrafia, a.s.

Miroslava Malachovská, Marketing - Telegrafia, a.s.

"Pána Sciranku sme kontaktovali po náhodnom zahliadnutí webu Maxi Mark. Prejavili sme záujem o individuálny kurz Google AdWords. Už po prvých minútach stretnutia sme zhodnotili, že sme urobili správnu vec. Naučili sme sa ako spravovať AdWords priamo v našom účte, porozumieť a orientovať.


Autoškola DUŠIČKA

Autoškola DUŠIČKA

"Ak chcete byť úspešný, spolupracujte s úspešnými firmami. Ja si myslím, že spolupráca s Maxi Mark môže dať Vášmu podnikaniu nový rozmer. Záleží len na Vás, či ste na to pripravený."Vratko Rokyta - NEONKA fitness centrum
Adrian Sciranka

Adrian Sciranka

UX/UI nadšenec a marketér telom aj dušou

Dizajnu a marketingu sa venujem už od roku 1999. Sledujem trendy dômyselne navrhnutých kampaní z celého sveta a hľadám spojítka medzi kreativitou a tým, čo skutočne funguje. Kombinujem marketingové skúsenosti s profesionálnymi grafickými znalosťami Figma, Adobe CC a online nástrojmi Google Ads, GA4, Google Tag Manager, Meta Ads a pod. Vďaka platným certifikáciám som tiež členom programu Google Partners.

Som tiež nadšenec UX/UI designu a milujem navrhovanie užívateľských rozhraní najrôznejších aplikácii, či webov. Veľmi ma zaujíma svet testovania užívateľských rozhraní a optimalizácia vecí aj po nasadení do praxe.

Veľmi rád spoznávam najrôznejšie podnikateľské príbehy, a ak mi to časové možnosti umožňujú, pomáham im s marketingovým nastavením na všetkých frontoch od pokročilých online kampaní, až po ucelené marketingové mixy tvorené funkčnou kombináciou offline a online reklamy. Nezabúdam tiež na vhodne navrhnuté vstupné stránky a predajné funnely.

Napíšte mi_

 Správa úspešne odoslaná