"Maximark je top online marketingová reklamná a webová agentúra. Vďaka p. Scirankovi mi stačil len jeden mesiac, aby som mal prace na rok. Jeho rady, ale aj usmernenie, ako komumikovať s klientmi sú na nezaplatenie. Odporúčam všetkým, ktorí nevedia, ako rozbehnúť svoje podnikanie a byť v ňom úspešní."
Marek Walko - StolarMarek.sk
"Adrián Sciranka je človek na správnom mieste. Promptné vyriešenie problému je jeho typická charakteristika. V nedeľu večer mi pomáhal so správnym nastavením a zacielením reklamy. A to všetko s úsmevom na tvári a neustálym strúhaním vtipov :). Kde by ste hľadali takéhoto marketéra? Jedine v Maxi Mark. Odporúčam!"
Mates Lakatoš, Bikere.sk
"Pána Sciranku sme kontaktovali po náhodnom zahliadnutí webu Maxi Mark. Prejavili sme záujem o individuálny kurz Google AdWords. Už po prvých minútach stretnutia sme zhodnotili, že sme urobili správnu vec. Naučili sme sa ako spravovať AdWords priamo v našom účte, porozumieť  a orientovať sa v nastaveniach, vytvoriť reálnu kampaň pre potreby autoškoly a lokálneho cielenia v Košiciach. A hlavne to, ako premýšľať a pripraviť web stránku pred spustením kampane, aby reklama bola vysoko relevantná, prinášala kvalitné výsledky a zbytočne nemíňala peniaze. Stretnutia boli veľmi efektívne, odborne cielené rady bez zbytočnej vaty. Ďakujeme."
Autoškola DUŠIČKA
"Spolupráca s agentúrou Maxi Mark splnila naše očakávania. Vyzdvihnúť by sme chceli hlavne profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť v každom smere. Pán Sciranka nám všetko ochotne a jednoducho vysvetlil, navrhol vylepšenia a poradil ďalší postup. Celková spokojnosť, určite odporúčame."
Miroslava Malachovská, Marketing - Telegrafia, a.s.
"S pánom Scirankom z online reklamnej agentúry Maxi Mark sme začali spoluprácu už v roku 2016 a táto spolupráca trvá dodnes. S jeho prácou sme maximálne spokojní, je vždy pohotový, má profesionálny prístup a promptne reaguje na každú jednu našu požiadavku. Maxi Mark je skvelou voľbou, ak chcete napredovať a byť vždy o krok vpred. Môžeme len odporučiť. "
1olej.sk
"Náš tím absolvoval kurz Google Analytics. Ceníme si, že školenie Google Analytics obsahovalo nie len teoretickú časť, ale aj praktické úlohy, kde sme si mohli reálne vyskúšať princípy ako vyhodnocovať reporty z Google Analytics a na ich základe robiť správne rozhodnutia. Cieľom kurzu bolo pozrieť sa na Google Analytics ako na nastroj, ktorý nám môže logicky zodpovedať  rôzne otázky a tiež ako rozumne tieto informácie následne využiť. Celkovo sme so skolením boli veľmi spokojní a určite plánujeme s agentúrou Maxi Mark ďalej spolupracovať."
Matej Belica, KERE.sk
"Ak chceš napredovať, tak Maxi Mark musíš kontaktovať. Monopol Ink by nebol tam, kde je a nesmeroval by vyššie. Webstránka, hĺbkové poradenstvo a hlavne záujem o danú vec. To sa už vidí málokde, ale p. Sciranka z Maxi Marku je nápomocný vo všetkom. Ďakujem."
Milan Pancurak - Monopol Ink
"Kurz Google Analytics prekonal moje očakávania. Pôvodne som si myslel, že sa dozviem nejaké základné informácie o tom ako sa dostanem ku štatistikám návštevnosti našich stránok. Na kurze som však zistil, že samotné čísla neznamenajú nič, pokiaľ ich nevnímame v kontexte. Hotovou katastrofou je, keď zobrazeným číslam nerozumieme a robíme tak nesprávne rozhodnutia, ktoré nás jednoducho dokážu pripraviť aj o zisky. Po tomto kurze som pochopil, že je dôležité sledovať tie správne čísla. Možnosť sledovania tých správnych čísel napr. aj v mobile počas rannej kávy je pre mňa skutočne lákavá :)"
Ing. Ján Suvák, Telegrafia, a.s.
"Pre svoj eshop som hľadala profesionálnu online reklamnú agentúru a našla som Maxi Mark. Potrebovala som urobiť profesionálnu analýzu eshopu, vylepšiť pozície vo vyhľadávaní, zvýšiť návštevnosť a tým aj objednávky. Toto všetko sa mi s firmou Maxi Mark podarilo a neváham ju odporúčať akémukoľvek potencionálnemu klientovi. Predovšetkým mi vyhovuje ich vysoká úroveň služieb a rýchle jednanie."
Helena Fábianová - www.indishop.sk
"Ak chcete byť úspešný, spolupracujte s úspešnými firmami. Ja si myslím, že spolupráca s Maxi Mark môže dať Vášmu podnikaniu nový rozmer. Záleží len na Vás, či ste na to pripravený."
Vratko Rokyta - Neónka - fitness centrum
"S prácou Maxi Mark som veľmi spokojná. Hneď presne pochopili, čo chcem a to veľmi oceňujem pri takomto druhu služieb. Super komunikácia, rýchle dodanie. Chcela som jednoduchú grafiku a dizajn, čo bolo splnené nad moje očakávania. Nedostanete len hotovú prácu a tým to končí ale aj poučenie o prípadných chybách, ktoré vám určite pomôže. Pre mňa spolupráca ešte rozhodne nekončí, hneď pri prvej príležitosti znova oslovím Maxi Mark. Kvalitná robota, môžem len odporúčať."
Romana Kuzmová - Gym Princess
"Pri spolupráci s Maxi Mark som sa stretol s maximálnou flexibilitou, presnosťou a kreativitou. S fotkami a grafickým návrhom katalógu pekárenských výrobkov som maximálne spokojný a odporúčam využiť služby Maxi Marku každému, kto hľadá grafiku, ktorá by ho v podnikaní posunula zase o krok ďalej."
Branislav Pribula - Pekáreň pod Baštou
"Spolupráca s agentúrou Maxi Mark bola úžasne prijemná a jednoduchá. Ihneď pochopili naše potreby a koncept vďaka čomu vznikla naša krásna stránka. Každému túto agentúru úprimne odporúčam, takýto pozitívny prístup k zákaznikovi sa na Slovensku len tak nevidí. Patrí im jedno obrovské ďakujem."
Šárka Nohelová - bratislavaburlesque.com
"Maxi Mark je agentúra, ktorá nám skutočné sadla a nie len že splnila všetky naše náročné očakávania, ale ich priam predčila. V Bratislave sme za rok nenašli taký silný tím, ktorý by nám dodal grafické práce v rýchlosti a kvalite ako profíci z Maxi Mark. Super je, že nie sú iba naučení slepo počúvať požiadavky klienta, ale snažia sa úprimne poradiť zo svojich skúsenosti zo sveta online i offline marketingu. Radosť spolupracovať a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty."
Dušan Plichta, CEO Power Coffee
"Firma Maxi Mark zrealizovala tvorbu našej novej webstránky ďaleko nad naše očakávania. Vždy sme sa mohli spoľahnúť i na dobrú radu a pomoc, keď sme nevedeli, čo bude pre náš web najmä i z hľadiska umiestnenia na Google to najlepšie rozhodnutie. Maxi Mark je firma profesionálna po každej stránke – skvelý dizajn a navrhnutie webu, okamžité pochopenie a spätná väzba ku každému problému, perfektná komunikácia a veľmi milý prístup. Naozaj radosť spolupracovať. Ďakujeme za krásny web a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."
Salón Betty
"Ďakujeme firme Maxi Mark za vytvorenie našej web stránky. Je krásna graficky ako aj funkčne. Šikovní chlapci do nej zakomponovali každú našu individuálnu požiadavku a navyše sami navrhli mnoho zlepšení. Komunikácia s pánom Scirankom je na vysokej úrovni, vrelo odporúčame po profesionálnej i ľudskej stránke."
Svadobný salón Maggie - Košice
Neboli nájdené žiadne negatívne referencie :)
referencie_negativne_decor
Decor image